O nas

FORTEM tworzy TEAM odważnych, kreatywnych
i zawsze stających na wysokości powierzonych zadań osób.

Z racji bogatego doświadczenia w branży to właśnie ODWAGA a zarazem PASJA pozwoliła nam rozwinąć się dla Was, aby tworzyć to co najlepsze. 99,9% sukcesu na udany gadżet stanowi OSOBA która go sprzedaje dobierając produkt w odpowiedni sposób do marki oraz specyfiki firmy, znając przy tym wymagania klienta. Każdy klient jest inny dlatego umiejętność dopasowania się do każdego z Państwa jest naszym dużym atutem!

FORTEM specjalizuje się w dostarczaniu brandowanych gadżetów reklamowych. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę produktów od masowych propozycji do produkcji tych indywidualnych.

FORTEM oferuje w atrakcyjnych cenach usługi druku cyfrowego, offsetowefo jak i wielkoformatowego. Nasza grafik przygotuje dla Państwa wspaniały projekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie ;) a czas realizacji samego wydruku jest skrócony do minimum. FORTEM dzięki wypracowanym WYSOKIM rabatom u swoich dostawców może zaproponować Państwu konkurencyjne ceny w stosunku do jakości proponowanych gadżetów :)

Celem FORTEM jest umożliwienie Państwu wykorzystania wysokiej jakości produktów jako narzędzi promocyjnych, aby zwiększyć rozpoznawalność marki i budować lojalność waszych klientów.

Zaufali nam

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Więcej informacji o cookies